Oto, o czym wiem Zakład Bez Ryzyka

Oto, o czym wiem Zakład Bez Ryzyka

Jeśli zakład okaże się przegrany, bukmacher zwróci pełną stawkę zakładu lub stawkę pomniejszoną o kwotę podatku. W pierwszej kolejności zarejestruj konto i koniecznie wykorzystaj kod promocyjny, który może być konieczny do otrzymania zakładu bez ryzyka. W serwisie ŁączyNasPasja znajdziesz aktualne kody bonusowe do legalnych bukmacherów. Ogromną zaletą zakładu bez ryzyka PZBuk jest jednak zwrot pierwszego nietrafionego zakładu. W przypadku wygranej, tak jak przy zwyczajnym zakładzie, wygrana trafia na konto gracza i jest do jego dyspozycji. W przypadku przegranej Betfan zwraca graczowi postawione środki w ciągu 48h od postawienia zakładu. Rejestrując się w Betfan zakład bez ryzyka możemy otrzymać dzięki użyciu kodu promocyjnego.

 • Korzystając z tego zwrotu od zakładów bukmacherskich eWinner środki możemu od razu wypłacić na konto.
 • Bonusem, który można za to otrzymać jest promocja od depozytu do 49 zł.
 • Wysoką promocję znajdziesz też u bukmachera Fortuna – 600 zł.
 • Zakład bez ryzyka w Betclic, mimo iż cechuje się bardzo wysokim limitem, jest również pod pewnymi względami bardziej wymagający od niektórych ofert zakładów bez ryzyka na rynku.

Jeśli otworzymy konto i uzyskamy 30 zł na saldo bonusowe, to musimy postawić kupon na minimum 3 mecze po łącznym kursie 1,52×1,2×1,66. Po wygraniu tego kuponu otrzymujemy na saldo bonusowe kwotę ponad 90 zł, które możemy przenieść na saldo gotówkowe i wypłacić. W przypadku zakładu bez ryzyka, cashback wyniesie tyle, ile przegramy.

Bonusy Od Zakłady Bukmacherskie Betcris

Naszym zdaniem najlepsze warunki oferuje BETFAN, gdzie zakład bez ryzyka obejmuje największą kwotę zwracaną przez bukmachera. Dodatkowo, obrót otrzymanym zwrotem nie jest wymagający.

 • Część bukmacherów (zobacz ranking najlepszych ofert na start u legalnych bukmacherów) oferuje częściową wypłatę wygranej w trakcie realizacji kuponu.
 • Po rozliczeniu kuponu i przyznaniu środków bonusowych, trafią one od razu na konto gracza.
 • Bardzo dobre warunki zakładu bez ryzyka TOTALbet czynią tę promocję jedną z najlepszych na rynku.
 • W serwisie nie obowiązuje warunek obrotu, dzięki czemu otrzymane środki możesz od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalsze obstawianie zakładów bukmacherskich.
 • Firmy bukmacherskie zakłady bez żadnego ryzyka znają już od wielu lat, gdyż taki typ oferty wprowadzany był razem z rozwijaniem się rynku w internecie.

Portal bukmacherski też zdaje sobie sprawę z tego, że nie wszystko musi od razu iść po myśli nowo zarejestrowanego typera. Właśnie dlatego można u niego zagrać kupon numer jeden bez ryzyka. Cashback w Betsson dotyczy każdego nowego gracza i można go odebrać tylko jeden raz. Aby otrzymać cashback musisz wpłacić co najmniej 60 PLN. Wybierz „Klasyczny Bonus 1500 PLN od drugiego depozytu”. Aby skorzystać z promocji gracz musi posiadać prawidłowo zweryfikowany numer telefonu i zapisać się przez formularz dostępny na stronie promocyjnej. Wspomniana kwota wymaga jednak obrotu, ale zaledwie jednokrotnego.

Betcris Zakład Bez Ryzyka

Oferta 'Zakład bez ryzyka do 600 zł’ jest bardzo interesująca dla graczy. Nawet 85% graczy uważa zakład bez ryzyka w firmie Fortuna za atrakcyjny bonus powitalny, gdyż wiele firm oferuje niższe kwoty takich zwrotów. W skład oferty powitalnej legalnego bukmachera Fortuna wchodzi zakład bez ryzyka do 600 zł, 20 zł jako freebet za rejestrację oraz nawet 2100 zł w bonusie 100% od drugiej wpłaty. Rośnie liczba klientów obstawiających zakłady bukmacherskie za pośrednictwem urządzeń mobilnych. W związku z tym, bukmacherzy starają się stale ulepszać swoją aplikację, aby sprostać wysokim oczekiwaniom klientów. Bardzo nowoczesną i wygodna apką mogą pochwalić się chociażby LV Bet czy STS.

 • Mocno natrudzić się muszą w szczególności młode stażem firmy, które nie mają jeszcze zbudowanej bazy klientów.
 • Aby je wypłacić wymagany jest jednorazowy obrót w zakładzie AKO z minimum 3 zdarzeniami i kursem 3.80.
 • Ubezpieczony przez Betclic zostaje pierwszy zakład po rejestracji konta.
 • Na stronie Goal.pl znajdziesz tylko oferty legalnych zakładów wzajemnych.

Kwoty zakładów bez ryzyka mogą się między sobą różnić. Wszystko zależy od tego, do czego zobowiązuje się bukmacher. Niektórzy z nich oferują cashback, ponieważ chcą rozbudować swoją ofertę. Inni skupiają się głównie na zakładzie bez ryzyka i robią z niego swoją flagową promocję. Dla graczy z kolei jest to doskonała szansa, aby zagrać zakład za wyższą kwotę i nie martwić się o porażkę. Zakładając konto u bukmachera i zaczynając grę, nowi typerzy mogą nie czuć się jeszcze zbyt pewnie. Dzięki zakładowi bez ryzyka mają okazję do postawienia swojego pierwszego kuponu bez obawy o to, że włożona suma przepadnie.

Ten jeden z najbardziej znanych bukmacherów w Polsce w swojej ofercie powitalnej ma podobnie jak inni, bonus od depozytu. W przypadku Fortuny z kodem promocyjnym jest to 100 % do 2150 zł. Nowy gracz otrzymuje również punkty Fortuna Klub Plus o równowartości 20 zł, do wykorzystania na zakład bez depozytu.

Oferta dotyczy kuponów KOMBI z co najmniej pięcioma zdarzeniami. Jeśli maksymalnie jedno z obstawionych na kuponie wydarzeń będzie nietrafione, gracz otrzymuje zwrot kwoty postawionej na nietrafione zdarzenie. Wymagane jest trzykrotne obrócenie przyznanego bonusu po kursie min. 1.75.

Jak w praktyce wygląda cashback Fuksiarz i u innych bukmacherów? Jeśli postawisz kupon za 100 zł i przegrasz, otrzymasz zwrot zainwestowanej kwoty.

 • By móc wypłacić otrzymany bonus trzeba najpierw obrócić otrzymaną kwotą trzykrotnie po kursie minimalnym 1.75.
 • Betclic posiada jedną z najciekawszych ofert na zakład bez ryzyka.
 • Jeżeli gracz spełni te warunki i kupon będzie przegrany, to zadziała zakład bez ryzyka.
 • Jeżeli zarejestrowałeś się u bukmachera w momencie trwania promocji z kodem TYPERVIP, będziesz mieć prawdopodobnie czas na jego postawienie tylko do końca promocji.
 • Aby otrzymać cashback musisz wpłacić co najmniej 60 PLN.
 • Zakłady bukmacherskie LV Bet oferują też bonus od pierwszego i drugiego depozytu o łącznej wartości 3000 zł.

Nowi gracze mogą liczyć na powitalny bonus od depozytu do 1000 zł, który dotyczy wyłącznie drugiego depozytu. Poniżej wyjaśniamy, co dokładnie należy wykonać po ukończeniu rejestracji, aby otrzymać bonus startowy od bukmachera Betfan. Oferta dotyczy osób, które w jej trakcie posłużą się podanym niżej kodem promocyjnym. W obu miejscach bukmacherzy zamieszczają informacje „z pierwszej ręki” na temat swoich aktualnych akcji promocyjnych. W serwisie internetowym bukmachera znajdziesz też wszystkie niezbędne szczegóły danej promocji, gdyż zawsze zamieszczony jest tam jej regulamin. Warto też zaglądać na strony internetowe, które zajmują się tematyką bukmacherską. Z reguły zamieszczone są tam informacje na temat najnowszych i najciekawszych akcji promocyjnych, w tym aktualnie dostępnych bonusów typu cashback.

Czym Różni Się Sts Zakład Bez Ryzyka Od Cashbacku Innych Operatorów?

Nieco inaczej do tego tematu podszedł także Betters. W przypadku tego nowego bukmachera mamy do czynienia z cashbackiem do 300 zł.

 • Bukmacherski gracz, który zdecyduje się na udział w promocji bukmacherskiej „eWinner Cashback” zkodem promocyjnym, ma aż miesiąc na obrót środkami bonusowymi.
 • Dzięki temu postawienie zakładu będzie jeszcze bardziej korzystne i jeszcze przyjemniejsze.
 • Dokładne zapoznanie się z regulaminami jest bardzo istotne.
 • W skład oferty powitalnej legalnego bukmachera Fortuna wchodzi zakład bez ryzyka do 600 zł, 20 zł jako freebet za rejestrację oraz nawet 2100 zł w bonusie 100% od drugiej wpłaty.
 • Poznaj ofertę firmy eFortuna.pl oraz inne bonusy dla nowych klientów z użyciem kodu bonusowego w Bukmacherzy.com.

Tego typu bonusy mają bardzo dobre opinie pośród obstawiających, gdyż podczas ewentualnej przegranej stawka wróci na konto gracza. Betclic posiada jedną z najciekawszych ofert na zakład bez ryzyka. Kwota na tle innych bukmacherów jest bowiem zadziwiająco wysoka i wynosi aż 500 zł.

Bitwa o Zakład Bez Ryzyka i jak ją wygrać

Zakłady bez ryzyka możesz otrzymać zarówno rejestrując się u niektórych bukmacherów oraz będąc już graczem. Naszym zdaniem to jeden z najlepszych bonusów powitalnych jakie można otrzymać u bukmachera. Zakłady bukmacherskie bez ryzyka to możliwość typowania bez obawy o swoje środki. Wybierz najlepszą dla siebie opcję i ciesz się z gry. Ciekawą opcją dla przyciągnięcia nowych graczy jest wprowadzenie do oferty na start zakładu bez ryzyka. Na pewno taka promocja spodoba się osobom, które nie znają się jeszcze dobrze na zakładach bukmacherskich i boją się, że od razu stracą swoje pieniądze.

Kolejna istotna różnica występująca u polskich bukmacherów to sposób, w jaki gracz może wziąć udział w promocji obejmującej zakład bez ryzyka. U niektórych bukmacherów wystarczy po prostu zarejestrować i aktywować konto, co z automatu kwalifikuje nowego użytkownika do skorzystania z wszystkich bonusów powitalnych. Co ważne, tak jest w miejscach, gdzie funkcjonuje szybka rejestracja, bez pełnej weryfikacji danych. Czasem jednak można napotkać na dodatkowe wymagania, takie jak zaznaczenie odpowiedniego pola w trakcie rejestracji. Bukmacherzy dla nowych graczy mają ofertę bonusów na start. Wśród najpopularniejszych promocji, które proponowane są podczas rejestracji, znajduje się zakład bez ryzyka. W tabeli znajdziecie bonusy powitalne, dostępne u czołowych bukmacherów.

Jak Dostać I Wykorzystać Ubezpieczenie Zakładu?

Pojawi się ona na Twoim koncie bonusowym do trzech dni i podlegać będzie dwukrotnemu obrotowi. W sytuacji maksymalnego zwrotu od bukmachera, musisz zagrać za 2600 zł . Fuksiarz oferuje cashback 50% do 500 zł wszystkim nowym użytkownikom zarejestrowanym z kodem promocyjnym. Zawrzyj zakład z przynajmniej dwoma zdarzeniami – każde o kursie nie niższym niż 1.60.

Bonus zostanie rozliczony w ciągu 48 godzin od rozliczenia zakładu. Jak widać, ta promocja bez ryzyka jest bardzo innowacyjna jak na polski rynek legalnych bukmacherów internetowych. Naturalnie, jeżeli traficie postawiony kupon sportowy online, to wtedy bukmacher internetowy Betfan wypłaci Wam pełną wygraną na prywatny profil gracza online. Pamiętajcie, że minimalna kwota depozytu uprawniająca do otrzymania zakładu bez ryzyka w Betfan to 20 zł.

Dobrze znany polskim graczom bukmacher PZBuk zmienił swój bonus powitalny. Znalazł się w nim pierwszy zakład bez ryzyka do 1000 zł. Cashback otrzymasz po rejestracji konta i prawidłowym zweryfikowaniu danych. Co wyróżnia ten bonus w PZBuk od tych dostępnych u pozostałych bukmacherów? To, że otrzymasz zwrot za pierwszy przegrany kupon, a nie za pierwszy postawiony kupon. Naszym zdaniem najlepiej prezentuje się cashback Fortuny.

 • Oznacza to, że otrzymywali ją gracze rejestrujący się z kodem TYPERVIP w soboty lub niedziele.
 • Jeżeli przegrany zakład był obstawiony za środki własne, cashback w STS zwrócony zostanie na konto depozytowe.
 • Również jak wyżej omówiony operator nie określa dodatkowych wymogów dotyczących kuponu, takich jak liczba zdarzeń czy minimalny kurs.
 • Oznacza to, że nie trzeba w ogóle go obracać przed zleceniem wypłaty.

Pamiętaj o maksymalnej kwocie zwrotu, aby wykorzystać pełny potencjał tej promocji. Promocja cashback STS przeznaczona jest tylko dla nowych użytkowników tego operatora. Jeśli posiadasz już konto na tym bukmacherze, niestety nie możesz skorzystać z tej atrakcyjnej oferty. Nic straconego – wiele innych firm posiada podobnie jak STS zakład bez ryzyka w swojej ofercie. Jeśli chodzi o STS cashback na depozyt w ramach pierwszego zakładu otrzyma każdy nowy klient po wpisaniu kodu TYPERVIP.

W przypadku, gdy Twój Zakład Bez Ryzyka zostanie naprawiony?

Tego typu operatorów zakładów bukmacherskich w naszym kraju jest jednakże znaczenie więcej, a to umożliwia minimum kilkakrotne odbieranie bonusów typu cashback. Zakład bez ryzyka u polskich bukmacherów jest najczęściej proponowany w ramach ofert na start.

 • Polega na tym, że jeśli zakład okaże się przegrany, otrzymamy zwrot postawionych środków.
 • Zakład bez ryzyka u bukmachera Betfan bez wątpienia przoduje pod względem kwoty zakładu, a właściwie zakładów.
 • Kwota ta przypomina nieco cashback w BETFAN, ale w wypadku Fortuny nie ma żadnych warunków co co obrotu.

Szukaj więc takiego bonusu, który zagwarantuje Ci zwrot prosto na konto główne, skąd od razu bez problemu wypłacisz pieniądze. Zakład bez ryzyka gwarantuje nam w tym przypadku zwrot na konto główne i możemy wypłacić daną kwotę. Nie ma żadnych warunków przy tym zakładzie bez ryzyka. Kwota co prawda nie jest tak wysoka, jak u konkurencji, ale tutaj najważniejsze jest bezpieczeństwo naszych środków. Jeśli chcesz skorzystać z oferty, jaką daje zakład bez ryzyka musisz na swoje konto wpłacić określoną minimalną kwotę. Nie jest to zatem bonus, który otrzymamy bez konieczności wpłaty własnych środków.

Co większość ludzi mówi o Zakład Bez Ryzyka i co należy zrobić

Trzeba mieć na uwadze, że nie wszyscy bukmacherzy mają w swojej ofercie coś takiego, jak zakład bez ryzyka. Jednak na polskim rynku znajdziemy całkiem sporo takich bonusów i warto im się bliżej przyjrzeć. Nie musicie właściwie nawet dokonywać wyboru, bo istnieje możliwość skorzystania z nich wszystkich. Żeby to ułatwić, poniżej zamieszczony jest spis bukmacherów, którzy oferują zakład bez ryzyka oraz podana jest kwota tego bonusu.

 • Ligę Betclic, nagradzającą najbardziej aktywnych graczy w danym tygodniu.
 • Zakład bez ryzyka to również zwrot gotówki za przegrany zakład.
 • Na kuponie może znaleźć się dowolna liczba zdarzeń, nie mają znaczenia też ich kursy.
 • Możemy zagrać swój typ na chociażby piłkę nożną czy wyścigi koni i nie przejmować się ewentualnym pudłem.
 • W Polsce możemy spotkać wielu bukmacherów z zakładem bez ryzyka.

Tak, podczas rejestracji – którą pokrótce omówimy w dalszej części naszego tekstu – musisz użyć voucher bonusowy o treści MECZYKI. Dzięki niemu otrzymasz możliwość postawienia w Fuksiarzu cashbacku powitalnego. Stanowczo zalecamy grę wyłącznie u legalnych polskich bukmacherów, takich jak Fortuna, STS, Betfan, Betclic, ETOTO, PZBuk, LV Bet czy Totolotek. Najstarszy polski bukmacher ma w ofercie powitalnej bonusy dla nowych graczy o łącznej wartości 574 zł. Gracze mogą liczyć także na bonus bez ryzyka, związany tym razem z zakładami BetGames. Kupony tym razem muszą pochodzić z oferty BetGames, kurs minimalny wynosi 1.90. Wszystkie zakłady musza zostać rozliczone w ciągu jednej doby, aby brać udział w promocji.

Betfan jest jednym z najmłodszych, ale także jednym z najszybciej rozwijających się legalnych polskich bukmacherów. Aby zachęcić graczy do rejestracji na ich stronie internetowej firma wprowadziła do swojej oferty zakład bez ryzyka. W LV Becie jest inaczej, dlatego zachowaj szczególną uwagę, żebyś nie pominął możliwości skorzystania z zakładu bez ryzyka u tego bukmachera. Maksymalna kwota bonusowa, jaką możesz otrzymać, to 1300 zł – więcej jak w przypadku zakładu bez ryzyka Fuksiarza i PZBuku.

 • Wymogi obrotu stawką za zakład bez ryzyka, uzależnione są od bukmacherów.
 • Chcąc skorzystać z maksymalnej dostępnej kwoty zwrotu zagraj za 333,30 PLN z środków bonusowych.
 • Dla graczy z kolei jest to doskonała szansa, aby zagrać zakład za wyższą kwotę i nie martwić się o porażkę.

Oprócz tego dodatkowy bonus – za samą rejestrację otrzymasz 20 PLN w punktach FKP (do wykorzystania na zakłady). Jeżeli wpłacisz 600 zł i obstawisz całość na wybrany przez siebie zakład – nic nie ryzykujesz. A jeśli przegrasz – dostaniesz zwrot całej kwoty – do 600 PLN. Szczególnie na początku obstawiania możemy nie być zadowoleni ze swoich poczynań. Wpadki początkującym zdarzają się często, dlatego na stronie dla wszystkich nowo zarejestrowanych przygotowano nawet 550 złotych zwrotu w przypadku niepowodzenia. Oprócz cashbacku dla nowych klientów marka Betfan przygotowała coś jeszcze, a mianowicie premię w wysokości 1000 PLN przy drugim depozycie. Jest to doładowanie 100%, czyli im więcej się przelewa, tym lepiej, ponieważ można otrzymać więcej na typowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *